NÁHRADNÍ DÍLY

V rámci našeho doplňkového sortimentu nabízíme dodávku náhradních dílů na různé zemědělské stroje bez ohledu na značku. Zaměřujeme se hlavně na:

Převodovky GB a náhradní díly do těchto převodovek: tyto převodovky se nacházejí na zemědělských strojích různých výrobců, většinou jde o krmné vozy, rozmetadla chlévské mrvy, rozdružovače balíků, sečky, rotační brány, rozmetadla umělých hnojiv, atd. Pro ověření dostupnosti a ceny konkrétní převodovky, anebo náhradního dílu, nám napište přesný typ převodovky a my vám zašleme nabídku, resp. katalog v případě zájmu o náhradní díly. Pro přehledový katalog převodovek klikněte ZDE

– Náhradní díly na nápravy návěsů, rozmetadel, cisteren: čepy, pouzdra, tlumiče natáčecích náprav, brzdy, šrouby kol, atd. Pro dostupnost konkrétního dílu nás prosím kontaktujte. Pro přehledový katalog klikněte ZDE.

– Hydromotory a elektromotory na pohon dopravníků rozmetadel, krmných vozů, rozdružovačů, fréz krmných vozů, anebo čerpadel cisteren. 

– Kvalitní náhrady opotřebitelných dílů na stroje pro zpracování půdy IQ parts.

Katalog opotřebitelných dílů naleznete ZDE

– Kvalitní alternativní filtry za rozumné ceny: vzduchové, palivové, olejové. Stačí nám napsat typ originálního filtru a my vám nabídneme alternativu. 

– Pneumatiky a disky: standardní rozměry i rozměry na míru. Stačí nám poslat rozměry a my vám pošleme nabídku. 

Kontakt

Provozovna:

AgriTechnika CZ, s.r.o.
Nám. T. G. Masaryka 2957/9a
690 02 Břeclav, Česká republika
Tel.: +420 775 047 325
e-mail: atcz@atcz.cz

Fakturační adresa:

AgriTechnika CZ, s.r.o.
Husova 35
664 51 Šlapanice
Česká republika
IČO: 03735681

13 + 4 =